| diana2994 a întrebat:

Stie cineva cum pot salva pozele pe photoinstrument? trebuie sa introduc un e-mail si o parola dar nu le stiu! cine imi da primul raspunsul corect primeste fundita

Răspuns Câştigător
| คเค๓เк a răspuns:

Uite :

Email: revenge@crew.com

Registration Key : 02-UYNOGJIG

Fundita?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai net trebuie sa ai si e-mail si parola.

| Criss1105 a răspuns:

Vei vedea ca sus langa help, scrie "buy now", mergi acolo, apesi click, si alegi "registration"

Apoi iti va aparea o ferestra, la "email address scrii "revenge@crew.com" si la "registration key scrii "02-UYNOGJIG" sigur va merge (sa nu incluzi spatii sau ghilimele )

Nu merge totdeauna dar incearca...

Astept fundita big grin

| inger-ranit a răspuns:

Deci. ia lightscreen sau ceva in genu'. il intalezi si dupa ce truchezi poza in photoinstrument selectezi campul pe care vrei sa-l salvezi si gta :*

| Bianca_Ionescu_1965 a răspuns:

Pe tastatura ai un buton numit -Print Screen SysRq-. Apeși pe el și te duci in Paint.Acolo dai ctrl+v si decupezi imaginea.