| nutriday97 a întrebat:

Stie cineva cum sa imi fac sa mearga pedalele in GTA San Andreas? Am volan Logitech formula vibration feedback wheel.Cine ma poate ajuta garantat are funda!

Răspuns Câştigător
| EFE21 a răspuns:

Intra in optiuni si vezi acolo la controls trebuie sa ai ceva de gen Keyboard si daca schimbi iti apare Joystick sau ceva de genul. si alegi si iti configurezi acolo exemplu : Enter = X sau stiu eu...
Eu am acelasi tip de volan ca tine si nu-mi merge decat pe NFS sad bafta sad funditaaa

1 răspuns:
| RedSprite a răspuns:

Apasa pe W si va merge. Pe D mergi in dreapta. Pe A mergi in stanga. Iar pe S mergi inapoi. Bafta!