| mitroidany a întrebat:

Stie cineva cum salvez jocul sims 3 dupa ce ma joc? Imi spune ceva de genul: "An unexpected error has occurred while saving:Error Code 12. Please consult the readme for details."

6 răspunsuri:
| mitroidany explică:

Cat de cat dar nu inteleg ce e ala code 12

| CiciFagaras a răspuns:

Cand iti apare asa da ok si cand sa salvezi ai mai multe optiuni acolo: save and quit, save si save as.Da save as pui acolo un nume si o sa se salveze.

| Mikaaa a răspuns:

Incearca sa reinstalezi joku si poate o sa mearga happy

| sims3titi a răspuns:

Si mie mi-a dat eroare acum 7 luni.Mi-am sters saveurile si nu a mai dat.Depinde de orasul in care te joci, la Bridgeport imi dadea mie eroare

| Zambaret a răspuns:

Asa mi-a facut si mie si trebuie sa aiba loc sa se salveze. Trebuie sa mai stergi de pe discul in care se salveaza jocul.