| Transformice1 a întrebat:

Salut, cum pot rezolva asta, am incercat sa instalez si nessuscli update --all dar nu rezolv nimic, idei?
Download Failed
An unexpected error occurred while downloading plugins. This could be due to a network error, lack of disk space, or something else entirely. Please take one of the following corrective actions:

6 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Tu esti ala cu Kali Linux, parca...

Tot nu ai invatat sa raportezi o problema cum trebuie. Daca te-ai duce cu asa ceva pe forumurile de Linux ti-ar zice acelasi lucru (daca nu chestii mai nasoale).

Deci: ce distributie folosesti (nume + versiune), ce incerci sa faci, ce comanda rulezi si ce output (complet) primesti. Pune si un screenshot pe imgur si urca URL-ul aici. Nici asa nu e garantat ca primesti o solutie dar macar iti cresti sansele raportand cat mai corect/complet problema.

| Transformice1 explică (pentru flixbuster):

Multumesc pentru sfat
Si apreciez ca m-ai tinut minte

| QElenaBoghiu a răspuns:

Traducerea :

Descarcare esuata
A apărut o eroare neașteptată în timpul descărcării pluginurilor. Acest lucru se datorează unei erori de rețea, lipsei de spațiu pe disc sau altceva în întregime. Vă rugăm să faceți una dintre următoarele acțiuni corective:

Sper ca te am ajutat big grin

| Transformice1 explică (pentru QElenaBoghiu):

De preferabil sa o rezolv aveam nevoie, nu de tradus, stiam ce inseamna.

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru Transformice1):

Pai aia e rezolvarea. Nu ai spațiu pe disk sau sa întrerupt rețeaua