| kattallyynn a întrebat:

Stie cineva cum se instaleaza windows 7.5 pe telefon? Am un HTC hd 2 si as vrea sa instalez pe el windows &.5 mango sau Android.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Eu stiu cum se instaleaza, dar... nu e ceva foarte usor, procesul este putin complicat(mai ales ca tu ai probabil wm 6.5 pe el). la 7.5 nu funtioneaza magazinul de aplicatii, dar se msica mai bine per total decat cu android :p.

| kattallyynn explică (pentru sltlp):

Ok dar niste indicatii de instalare, tutoriale sa pot sa dau si eu funda?

| sltlp a răspuns (pentru kattallyynn):

Http://www.xda-developers.com/......id-on-hd2/
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=939682
zi daca intelegi ceva, daca nu, asteapta pana in weekend, ca sa te ajut.