| robert08 a întrebat:

Stie cineva cum se numea programul acela de la microsoft cu ajutorul caruia luai o melodie niste poze si faceai un videoclip?

6 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Baietzelu, in Windows 7 trebuie sa descarci pachetul gratuit Windows Live Essentials. Iar XP, Vista il au deja instalat, acest Movie Maker. Nu e nevoie de alte site-uri si alte fisiere mai vechi. Ba chiar noul Windows Live Movie Maker e mult mai compact si practic decat cele dinaintea lui.

| LoveMusic a răspuns:

Windows Movie Maker

Microsoft PowerPoint Presentation

PhotoScape

| baietzelu a răspuns:

Movie Maker, dar daca ai windows 7, nu cred ca il gasesti.
Trebuie sa il downloadezi de aici:
http://www.ziddu.com/download/8770506/MovieMaker.rar.html

| anca_3211 a răspuns:

Se numeste Windows Movie Maker si il gasesti in lista din bara de Start la All programs.
Mult succes!

| pacman a răspuns:

Microsoft PowerPoint Presentation

| mariusboy72 a răspuns:

Movie Marker