| Ninna a întrebat:

Nu stiu cum sa ma exprim, dar in fine big grin Cine stie cum pot baga niste poze intr-o melodie ca si cum ar fi videoclip? big grin Dau fundita daca imi spuneti macar cum se numeste programul cu care pot face asta big grin

Răspuns Câştigător
| AlexandraFoo a răspuns:

Windows Movie Maker si are si instructiuni. Eu il am ii super.

1 răspuns:
| melissa_3397 a răspuns:

Picasa poti edita si poze cu el si poti crea colaj de poze la care le pui fundal muzical :-d happy scrie pe google picasa si descarca`l