| Daniel26 a întrebat:

Stie cineva daca cartela de la RDS pentru internet este compatibila cu vreun model de telefon astfel incat sa pot avea net pe mobil folosind aceasta cartela? daca da, ce fel de model sau ce caracteristici ar trebui sa aiba? multumesc.

Răspuns Câştigător
| Ekcstsy a răspuns:

laughing NU e cartela sim deci nu se poate. Este destinata doar stickurilor pentru internet. Si pentru alta data... cartele de telefoane nu prea vin cu internet moca. Trebuie activata o optiune in general.

1 răspuns:
| Anonimus4Ever a răspuns:

Nu este compatibila cu nici un telefon din pacate am incercat si eu este speciala pentru stickuri sorry sad