| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca exista site-uri ca TPU in Spania?

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Yahoo Answers în spaniolă http://es.answers.yahoo.com/ sau http://www.misrespuestas.com/

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Exista forumuri, siteuri de ajutor reciproc! ...probabil ca exista si siteuri de gen TPU, doar ca noi nu am auzit de ele!
. oricum TPU e international, deci poti sa raspunzi pe el si din spania big grin

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu-l mai iubești pe acesta?
Posibil să fie ceva asemănător, nu de alta dar românii au viciul ăsta, de a copia, mai nimic original!
Pa, pa.

| Nicolelenaa a răspuns:

Bună! happy

Site-urile poți să le accesezi oriunde în lume.
Fii sigur că TPU merge și în Spania.
De aceea se numește internet.
Găsești informații în întreaga lume.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru Legiuitoarea: Site-ul asta mi se pare cel mai bun dar treaba e ca eu acum sunt in Spania, sunt de vreo 10 ani si am cateva intrebari de pus si de asta as vrea un site bun ca asta.