| Winners10 a întrebat:

Stie cineva daca pe Telegram se poate seta ca in cadrul unui grup sa primesc notificari doar de la un anumit utilizator? Si daca da, cum?

3 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Nu cred ca se poate in cadrul unui grup, eventual sa faci un alt grup doar cu acel utilizator.
In grupul mare pui notificarile pe Off, iar grupul cu el il lasi ON.

Răspuns utilizator avertizat
| Mtoni a răspuns:

Cred că nu se poate face așa setare decât dacă intri pe fiecare utilizator de la care nu vrei notificări și setezi pe off.