| RAY a întrebat:

Facem un grup de telegram? Se poate posta video,conversații video, audio

16 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Bwhahahaha

| RAY explică (pentru Drimmero):

Rusinosule poti tu ai pus intrebare de însurătoare, dar, esti ti frica de pasarici

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Pai daca ma musca? Vrei sa ma ranesc?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Da

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu propun sa nu big grin

| wildthing a răspuns:

La ce-ti foloseste? Crezi ca asta te va vindeca de singuratate?

| RAY explică (pentru wildthing):

Nu e pentru mine copii si pentru voi

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Mai bine o întâlnire de grup în real.

| RAY explică (pentru JOHNtheADVISOR):

Slabe sanse, mai ales ca cat de cat ne cunoastem intre noi, noi veterani

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru RAY):

Dacă vrei orice este posibil.Viața este frumoasă și trebuie trăită în real, față în față, nu în spatele unui ecran.Suntem ființe vii nu roboți. Dragostea ne ține în viață și ne "hrănim" cu iubirea celor din jur.

| RAY explică (pentru JOHNtheADVISOR):

Dragostea o primesti de la maicata, taicatul si cv frati si poate un prieten, doi in rest numai primesti iubire, dar singura adevarat e iubirea parintilor

Răspuns utilizator avertizat