| Frozen a întrebat:

Stie cineva daca pot schimba meniul la samsung e250 cu meniul acela nou de la C3050, pentru ca a aparut o noua versiune de e250 si are meniul de c3050 si ma gandeam ca se poate schimba sau resofta. ceva de genu, va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
| Frozen explică:

Bnj...Ca sa fiu mai sugur oare sa sun la un service autorizat samsung si sa intreb?

| bnj a răspuns:

Da, poti sa resoftezi telefonul. Pentru asta iti recomand sa te duci la un service specializat.

| RooN a răspuns:

Poti sa faci update la soft daca ai cablu de datehappy Eu asa am facut la nokia 6234 si a mershappy Dar cel mai bine sa iei pe cineva care se pricepe caat de cat la asteawinking
Succeshappy

| RooN a răspuns:

Asta ar fi indicat sa faci.macar stii ca ei se pricep dar sa le pui conditia sa mearga ca degeaba iti pun ei nu stiu ce soft si nu poti sa faci nimic cu telu si asa ii rogi sa faca o copie al softului pe care il ai acum pe tel si in caz ca nu merge sa il puna la lochappy Bafta