| adriaaaaaaaan a întrebat:

Eu am un Samsung E250... Am auzit ca se poate folosi telefonul ca si webcam prin USB... Cum se poate face asta? Merge pe acest tip de telefon? Ajutati-ma va rog frumos!

Dau Funda!

3 răspunsuri:
| XDead a răspuns:

Buna! Instaleaza programul inclus pe cd-ul ce l-ai primit odata cu telefonul. Dupa instalare, conecteaza telefonul la device prin usb. Cand deschizi programul ar trebui sa ai o lista cu extra functiile pe care le are telefonul (ex: remote control; dial-up modem; webcam etc.). Multa bafta!

| adriaaaaaaaan explică (pentru XDead):

Nu am niciun CD...winking l-am cumparat second-hand. nu nou

| PatryCool a răspuns:

Instaleaza programul inclus pe cd-ul ce l-ai primit odata cu telefonul. Dupa instalare, conecteaza telefonul la device prin usb. Cand deschizi programul ar trebui sa ai o lista cu extra functiile pe care le are telefonul