| MosesPrime a întrebat:

Stie cineva de ce imi apare"This feature is not available right now. Please try again later."cand vreau sa adaug un clip de pe youtube la favorit?! ma puteti ajuta? va rog, dau funda!winking

1 răspuns:
| ICryYouDie a răspuns:

E posibil sa nu fii logat, ai cont ceva pe YouTube? Daca nu esti logat chiar nu poti sa uploadezi videouri sau sa dai favorite la alte videouri. Daca esti logat mai dai log out si mai logheaza-te o data, poate merge big grin