| Al3xAnDrU66 a întrebat:

Stie cineva de ce imi zice asa "can not access sopcast service..." cand incerc sa ma conectez la un canal tv pe laptop cu programul sopcast. Inainte imi mergea.

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu poate accesa serviciul sopcast așă scrie în mesaj ceea ce înseamnă ca fie că nu ai ultima versiune ori serviciul e indisponibil momentan.Succes

| xJuliusx a răspuns:

Serviciul e indisponibil momentan. Asa zice si la mine desi a mers fara probleme si fara sa schimb vreo setare.