| Moldovan_Alin_1999 a întrebat:

Am facut ceva la programul wi-fi de la laptop iar acum cand ma conectez la wi-fi imi gaseste routerul se conecteaza dar imi apare un triunghi galben pe semnal...si imi zice,, No internet access". P.S. daca bag cablu de net imi merge netul. AJUTOR VA ROG.

1 răspuns:
| NoooooNaMe a răspuns:

Stiu despre ce vorbesti ca asa imi apare si mie cateodata. Stau frumos pe internet si imi apare(si eu am router) si nu stiu ce sa fac. Daca ma poate ajuta si pe mine cineva...
P.S. Isi revine dupa cateva ore sau dupa vreo o zi dar atunci cand am nevoie de el nu stiu ce sa fac