| dannys a întrebat:

Stie cineva de ce nu-mi mai merge multi mess-ul? Am avut multi mess-ul si mergea bine dar sa virusat pc-ul si i-am instalat windows-ul din nou si acum am observat ca nu-mi mai merge multimess-ul.Nu imi mai raman mesajele daca am messul inchis.Adica nu le mai primesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite, ai aici [ http://mateopustiu.wordpress.com/2010/05/04/multi-messenger-fara-program/ ] un tutorial facut de mine despre Multi-mess fara program
Este o metoda simpla.
Vizionare placuta!