| vladutzumuresan1996 a întrebat:

Stie cineva pe ce site pot sa vad posturile tv Animal Planet HD si Nat Geo Wild HD cu subtitrare in romana? Sau Animal Planet simplu in romana daca stiti streamuri functionale. Funda

2 răspunsuri:
| Daniel2203 a răspuns:

Http://mywebtv.info/national-geographic-ro/sursa-2 sau http://www.tv-online-romania.com/ Ai jos buton de schimbat sursa. In caz ca 1 nu merge, schimbi pe 2. Iti va trebui SopCast instalat si sa folosesti Internet Explorer. Funda

| JDepp a răspuns:

Poti descarca cool digi tv si vezi posturile de la tv online ☺