| 223kkk a întrebat:

Stie cineva sa imi spuna niste canale de Youtube din Romania care sa posteze videoclipuri despre hacking?
Cum ar fi Triplu Ecila.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Triplu Ecila numai hack uri nu are pe canalul ala... numai vrajeli

| LibroHacker a răspuns:

"Triplu Ecila" e canal de "lamming" nici de cum hacking, cat despre "Hacking" iti recomand sa descarci "Tor Browser" si sa folosesti ca search engine "no-evil" dupa care sa cauti tutoriale sub format "pdf" sau "docx" sunt foarte multe avand in vedere ca deep webul este extrem de mare si daca vrei sa te apuci de asa ceva iti recomand sa treci pe Kali Linux.

| FireBlazer08 a răspuns:

Banuiesc ca sti ca hackingul este ilegal, si este pedepsit fie prin lege (in cazuri mai grave), fie prin suspendarea/banarea contului.