| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva un accelerator de grafica universal?
Pentru jocuri!
Sa fie free!

2 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Sfatul meu, daca nu te pricepi la overclocking e sa o lasi balta, ca te trezesti ca ai ars placa video. Mai bine ti-ai cumpara o placa mai noua.

| terry_6693 a răspuns:

Nu stiu daca fortez placa inainte imi mergeau jocurile mai bine dar de cand mi s-au zgriat CD-URILE cu drivere nu mai pot instala unuele din ele... si nici pe google nu le mai gasesc... de acceia am cerut accelerator universal!
nu stiu cum sa-ti spun dar daca si counter-strike a ajuns sa-mi mearga sacadat e GRAV!