| DnBSniperZs a întrebat:

Stie cineva un hack de aflat parole la mess? Funda

9 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna
Din pacate pentru cei ca tine, Yahoo este un site puternic si avansat pentru a permite existenta unor astfel de programe.

| Ciprian a răspuns:

Ma doare capul deja. Voi sunteti normali? NU exista asa ceva!

| bogdanel7 a răspuns:

Din "pacate", se poate. Faceam si eu din astea la 16-17 ani. Oricum chestiile astea nu prea se spun, ce programe folosesti, etc. Iti dau un indiciu, programele le gasesti pe net, dar f greu, trebuie sa cauti, daca stii si ceva engleza, stradaieste-te ca le gasesti. *** nu merg pe Vista, daca tu ai Win7/Xp, etc. si victima Vista nu va functiona.

| DennK a răspuns:

Hey. din propria experienta de experta IT:am incercat cand eram la scoala pentru IT sa creez un program.Profu` mi-a zis ca nu se pooate, Yahoo! are o securitate prea mare.

Răspuns utilizator avertizat
| bsorynovidiu a răspuns:

Nu exista!

| XK a răspuns:

Messenger fals si keyloger

| DnBSniperZs explică:

Re@ dupa 2 ani de cercetari inse am gasit happy pentru cei care au aceasta intrebare relativ stupida, se numeste Stealer, noroc celor care au fost ca mine, odata newbieri laughing