| Lily333 a întrebat:

Stie cineva un program de facut videoclipuri din mai multe videouri, cine stie, link, daca merge dau funda! (P.S. Preferabil sa se descarce usor)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce nu inteleg eu, este: de ce nu folosesti Windows Movie Maker, pe care in mod normal ar trebui s-l ai in calculator, si e cel mai simplu program care poate face ascest lucru! Poate sa faca asta!

| Lily333 explică (pentru anonim_4396):

Am incercat, dar u prea ma pricep si imi trebuie un program mai simplu, ca muvee reveal, dar cu el pot face videoclipuri doar din poze.