| benid a întrebat:

Stie cineva un site bun cu posturi tv sau un program cu care sa pot urmari nationat geografic, discovery chanel /science/world?
dar sa fie gratis eu am gasit doar pacaleli scria free si apoi imi zicea ca e 50$

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt mai multe site-ri cu posturi tv online, trebuie doar sa dai o cautare. Eu ma mai uit pe televizoarele.com. Ca sa le poti vedea trebuie sa-ti instalezi plug-in indicate in dreptul fiecaruia. Succes!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt mai multe site-ri cu posturi tv online, trebuie doar sa dai o cautare. Eu ma mai uit pe televizoarele.com, trebuie sa intri din Internet Explorer. Ca sa le poti vedea trebuie sa-ti instalezi plug-in indicate in dreptul fiecaruia. Succes!

| sinblade27 a răspuns:

Incearca gecotv.ro

| Oxandero a răspuns:

Salut!
http://tvonline.isfree.org/discovery-world/
trebuie sa ai instalat soap cast- un plugin si gata
numai bine!

| benid explică:

Imi pare rau
e usor sa dai un search dar eu doream un site bun folesesc cool-webtv dar sincer nu sunt multumit jumatate din emisiunile pe care vreau sa le vad nu pot deoarece nu merge 100% nu merge deloc merge 100% dar nu porneste imaginea
doream ceva care sa semene cu televiorul adevarat sa mearga mereu