| esperar a întrebat:

Cine stie un program cam ca PBX TV, unde ai cateva posturi tv, dar are si optiunea de inregistrare. Iti inregistreaza ca tuner tv. Eu vreau programul,, Investigation Discovery ", pe programul acela este la abonament, trebuie sa platesti.
Cine stie un program care are,, Investigation Discovery " si pot sa inregistrez ceea ce transmite ( l-am gasit si pe net pe un site, dar imi trebuie un program ceva cu care sa inregistrez, stiam eu un program dar merge doar 1 minute si ocupa 200 MB happy )
Help! Dau fundita

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru ce vrei tu sa faci iti trebuie placa de captura tv! nu site pe internet!
dar... exista un dar si mai exista si un program pe care il descarci de aici http://www.roportal.ro/download/snagit_33.htm se numeste Snagit! ce face el? SnagIt, premiatul utilitar de captare a imaginii de pe ecran, va permite sa copiati si sa distribuiti orice imagine, text sau video din PC-ul dumneavoastra. Puteti sa le salvati automat intr-unul dintre cele 23 de formate de fisiere ori sa le trimiteti catre imprimanta, catre e-mail sau catre clipboard.
In principiu daca te uiti la un program tv online cu Snagit poti inregistra acel program si poti foarte bine edita cu el acel program inregistrat(de ex:scoti spoturile publicitare, adaugi efecte...si multe altele) Sper ca ti-am fost de folos! Succes!