| aliceantonella07 a întrebat:

Stie cineva un site bun de conferinte online?

Răspuns Câştigător
| kevincosty a răspuns:

Pentru conferinte online poti folosi
http://www.anymeeting.com/ sau chiar www.meetcheap.com si de ce nu chiar Google HangOut. La fel poti face mici conferinte si in Skype sau Trillian.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Foloseste GoToMeeting. Nu este gratuit dar are cam tot ce-i trebuie acolo. Suporta sute de participanti si nu trebuie sa instalezi nimic, merge din browser. Doar host-ul (adica tu) trebuie sa instalezi programul lor.
http://www.gotomeeting.com/fec/
Poti folosi trialul, 30 de zile.

| Minks a răspuns:

Incearca cu Skype. happy

| ItalianoVero a răspuns:

Sa inteleg ca iti plac chat-urile happy uite un program aici : PalTalk happy ai grija in ce camere intri pentru ca sunt si membrii de alte etnii si sunt conversatii foarte urate happy Dar iti dezvolta imaginatia si te antreneaza pentru cand o sa faca cineva misto de tine happy

| Răspunzătorul2000 a răspuns:

Http://www.cinemarx.ro/filme/Scary-or-Die-Scary-or-Die-2466515.html Uite aici.Dar da boxele la maxim, ca daca ninge pisica nu mai intra in casa.