| LeonardoDiCapra a întrebat:

Stie cineva un site de pe care pot sa downloadez programe (gratis). de preferat un site de download programe de instalare a camerelor webb...sau poate ca aveti voi programul de instalare al camerei web Concept CHATCAM... daca da.please lasati-mi un mesaj cu i diu vostru si am sa va dau ew acc. daca aveti site e bine. daca aveti voi programul acela e si mai binewinking

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Conecteaza camera la PC si incearca s-o instalezi asa: Start/ Control Panel/Scanners and Cameras si trebuie sa-ti apara iconul camerei sau USB Video Devices. Dai clic pe ce ti-a aparut si intra o fereastra de instalare, Scanner and Camera Wizard, unde urmezi pasii ceruti. Daca sistemul de operare este mai vechi decat camera si nu a fost updatat s-ar putea sa nu aiba driver-ul de instalare si atunci va trebui sa-l cauti si sa-l descarci de pe site-ul producatorului sau de pe alt site. Succes si numai bine!

| LeonardoDiCapra explică:

Http://www.curteascolii.ro/35611-Ragdoll-Ballance-2.html uiteti linkul camerei asteia. dacva vreti sa vedeti si cum arata;)

| petrascu a răspuns:

Stii ca pe google gasesti orice daca sti sa cauti, nu?