| Neghinitza_8409 a întrebat:

Stie cineva un site sau vreo carte despre Word 2007 si/sau Powerpoint 2007 avansat? De unde ma pot informa despre arhitectura unui calculator si despre fisiere si directoare(informatii pentru avansati pentru ca cele de baza le cunosc)? Ma pregatesc pentru olimpiada la TIC si chiar vreau sa fiu bine pregatit.

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Uite un sit despre ECDL si cartile necesare pentru obtinerea permisului.Sunt cu pret, asa ca pot fi comandate!
http://www.ecdl.org.ro/info_candidati.php?id=47

1 răspuns:
| Neghinitza_8409 explică:

Stiu si eu de ECDL. Dar din pacate acestea te pregatesc pentru Office 2003 si nu 2007. sad