| 3208nemrac a întrebat:

Mi-a fost instalat pe calculator de un nene,, bun la toate,, un word 2007 care nu citeste toate documentele, nu deschide powerpoint, excel etc. Adica nu e bun de nimic. Cum pot face sa-mi instalez un word bun, chiar si cel 2003 pe care l-am avut pana acum. Multumesc mult

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Wordul citeste doar documente. doc. Pentru excel si powerpoint iti trebuie alte programe din pachetul Microsoft Office. Cumpara-ti licenta si le vei avea pe toate.