| SeeDifference a întrebat:

Stie cineva un site unde te invata de la 0 cum sa faci un website cum sa folosesti FZ sa iti faci host >etc?

Răspuns Câştigător
| TheCrusader a răspuns:

(https://www.w3schools.com) cel mai bun site> poti invata de acolo Html, css, javascript, php, sql si altele.
Cauta pe internet "distribuited systems", ceva carti sa le citesti daca vrei sa stii cum totul functioneaza.
Daca mai ai nevoie de ceva cauta pe wikipedia "internet" si "internet protocols".
Ca sa faci host, nu stiu;