| Hamyx a întrebat:

Stie cineva unde gasesc setarile pe youtube pentru a dezactiva chestia aia de gen "castiga bani cu youtube" sau asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Xcu2peu a răspuns:

Salut "Hamyx" pai u zici chestiile alea cand te uiti la un video pe YOUTUBE iti apar niste anunturi pe video si trebui sa dai pe acel "X" pai fi atent.Deci sa-ti explic mai pe intelesul tau. Unde dai la ecran complet ultima casuta se numeste cand dai click pe ea "Dezactivati adnotarile". Sper ca te-am fost de folos. big grin