| xxblaxorxx a întrebat:

Stisi niste jocuri ca ourworld

5 răspunsuri:
| andreylarentiu a răspuns:

Da.gasesti aici mai multe www.zuum.ro/pagina.php?id=477

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... downloadeaza-ti imvu e tot ceva de genu si are si jocuri si te intalnesti in diferite locuri cu oamenii... m-am jucat si eu pe el dar m-am plictisit, ps: daca vrei sa ai mai multi bani pe imvu pentru haine dai la free credits si acolo o sa iti apara mai multe chestii de unde poti castiga bani

| ilinca18 a răspuns:

Second life, imvu, webkinz

| elenapisy_4681 a răspuns:

Ba tampitule nici nu stii sa scrii

| zmeura13 a răspuns:

Buildabearville,freerealms,jumpstart,kung fu panda world,pandanda,panfu,club pinguin, fantage, petepetpark si secret builders