| JusTPauL a întrebat:

Stiti ceva programe de editat filmari? ceva cu care sa se poata incetini filmare si vocea sa se poata schimba sau ceva efecte.
Dau funda pentru un program bun.

Răspuns Câştigător
| ovidiu8msn a răspuns:

Camtasia studio 7 sau 8. Eu am 7 si sunt foarte multumit.

| JusTPauL explică (pentru ovidiu8msn):

Am avut si eu camtasia dar nu-mi aduc aminte sa fi avut slow motion la fimare sau schimbarea vociithinking

9 răspunsuri:
| ciupyx a răspuns:

Adobe premier

| JusTPauL explică (pentru ciupyx):

Se poate face cu programul asta ce am zis eu?

| ciupyx a răspuns (pentru JusTPauL):

Sigur. e profesional. are multe efecte, trebuie doar sa stii sa el folosesti. recomandarea mea e daca il scoti, sacauti si un tutorial de la lynda.com de exemplu. intr-o ora inveti cum sa-l folosesti si editdezi ca un profesionist

| horia2012 a răspuns:

Du-te aici si citeste:
http://www.wondershare.com/......otion.html
Din pacate Windows Movie maker nu are efecte prea multe.
Iti mai dau un editor video bun pe care il folosesc, e gratis si bun.
Nu are "slow motion" dar le folosesti pe amandoua.

| ovidiu8msn a răspuns:

Este foarte simplu: sari direct la 1:05 http://www.youtube.com/watch?v=3f8Iy7kh7po.

| JusTPauL explică (pentru ovidiu8msn):

Merge mai mult in reluare decat slow. Si legat de voce sau efecte e ceva fain?

| ovidiu8msn a răspuns (pentru JusTPauL):

Mai multe nu stiu sa iti spun. Eu doar derulam mai rapid unele filmulete si mai editam cate ceva.

| PytterM a răspuns:

Sony vegas, after efects...