| Foxii22 a întrebat:

Stiti ceva programe fara virusi de downladat pe calculator? dau funda :X
?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt milioane de programe fara virusi de downloadat

| pozeanimate a răspuns:

Virusii tot sunt programe, nu-ti fie frica de ei ca nu musca

| tr3ig a răspuns:

Te referi la programul ca atare sa nu aiba virusi? sau programul cu care descarci sa nu descarce virusi? spre exemplu eu folosesc t.o.r.r.e.n.t. daca ia cont poti sa il folosesti. dar virusi poti sa ei din ce descarci pentru ca se ia de pe net automat. virusi poti sa iei chiar si de pe mailwinking