| Smyle123 a întrebat:

Am niste virusi in calculator ce programe imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| ShocK97 a răspuns:

Recomand malware, spyware, si avira lucreaza foarte bine cu calculatorul daca nu gasesti sa le dowloadezi da-mi un mesajbig grin

4 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Avast, NOD32 sau Kaspersky(mai sunt şi altele destul de bune, dar eu ţi-am dat doar 3), oricare din aceste 3 programe, îl instalezi şi îl actualizezi la zi(dai click pe update), apoi scanezi întreg calculatorul.

| Miranda29 a răspuns:

AVG-Eu il am si sunt multumita de el uite aici linkul de download
http://free.avg.com/ww-en/free-antivirus-download
Apasa acolo la free download

| Cezar a răspuns:

Microsoft Essential Security.
Acest Antivirus este făcut de Microsoft, e free fără licenţă sau trial. Poţi să îţi alegi limba română pentru o folosire mai uşoară.
De fiecare dată când apare un virus îţi arată detalii despre el, numele, la ce foloseşte etc.
Te întreabă ce vrei să faci cu acest virus, să îl ştergi, să îl ţii în carantină.etc.
Este foarte foarte bun. Eu pe acela îl folosesc şi dă rezultate.

| explorer a răspuns:

Bitdefender internet security 2012 trial ca sa stergi virusii.
Cu bitdefender am reusit sa sterg virusi ce nod32, avira,malwarebytes, spybot nu reuseau sa stearga.
Antivirusii free incearca sa-i ocolesti.Mai bine un trial sau unul piratat.