| RohanAndu a întrebat:

Stiti cum pot face rost de un laptop gratis?
Am intrat pe retrotech.ro de cateva ori si am vazut ca sunt concursuri si au castigat laptop-uri si calculatoare. Eu m-am trezit tarziu...

Răspuns Câştigător
| helpforyou a răspuns:

Vad ca trebuie sa fii pe faza cans se publica un anunt. Asa ca trebuie sa ai tot timpul un ochi si pe forum.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In principiu, ca sa poti castiga ceva de pe aceste site-uri, trebuie sa fii cumparat ceva de pe acel site, de o anumita suma, ca sa fii eligibil sa participi la asemenea concursuri cu premii gratis.
Intra pe site-ul lor si vezi conditiile de participare la aceste concursuri, ca nu se da nimic gratis, doar ca te inscrii si atat.

Răspuns utilizator avertizat