| Daredevil1998 a întrebat:

cine imi da un link cu programul ala la messenger sa apara la status ce melodie asculti?

Răspuns Câştigător
| inainnes a răspuns:

Http://numedecod.ro/Yahoo_Messenger_NowPlaying/index.php? download
Pentru a instala acest plug-in e necesar sa ai Winamp. E un buton "Download Plugin" in stanga sus pe site-ul pe care ti l-am dat. Click pe el si downloadeaza programul. Instaleaza-l, inchide si redeschide Winamp-ul (in caz ca-l ai deschis la momentul instalarii) si atat! :)