| Alextusent a întrebat:

Stiti cumva daca pe un telefon Sony Ericsson w715 poti sa pui si alt sistem de operare?
daca da ce sistem de operare pot pune si dati-mi si mie un link de unde pot descarca sistemele de operare compatibile cu acest. model de Sony Ericsson. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| pnker a răspuns:

W715 are sistem de operare integrat si nu il poti schimba. Poti in schimb sa faci foarte multe schimbari ce tin de aspect, si nu numai. De exemplu, poti schimba meniul sau, daca te pasioneaza si ai rabdare, poti instala ELFi, ce seamana widget-urilor de pe android de exemplu. Dar ma rog, astea sunt chestii mai avansate putin. Aici ai cam tot ce ai nevoie. http://www.topsony.com/forum/forum.php

1 răspuns:
| raduro1985 a răspuns:

Nu se potriveste nici un alt sistem de operare. Ar fi ceva care seamana, dar din pacate e instabil, in plus ai mari sanse sa iti cada anumite "dotari" ale telefonului (gen camera video, bluetooth etc).