| remusrufa a întrebat:

Stiti cumva de unde au cei de la Prima tv faze de la toate emisiunile? Ma refer cand fac emisiunea Cronica Carcotasilor big grin
Astept Raspunsurile! Am nevoie sa stiuwinking S-ar putea sa nu fi pus intrebarea destul de corect dar... sper sa intelege-ti ce vreau sa spun happy

Răspuns Câştigător
| LittleZyzy a răspuns:

Stiam ca ei mai primesc si pe site de la oameni canalul, data si ora unei balbe, apoi cauta in arhive si le gasesc.

3 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Se uita la toate inregistrarile din saptamana respectiva.Ca deh.alta treaba n-autongue! Asta presupune meseria de "carcotas", sa vanezi greselile altora big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai pe you tube sau intri pe siteul lor, acolo trebuie sa fie

| cribus a răspuns:

Eu am inteles ca sunt trimise de telespectatori