| Georgy_1051 a întrebat:

Stiti daca se poate sa ai bluetooh pe calculator fara sa ai acel stic?

5 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Se poate, dar de obicei în cazul laptop-urilor. La laptop-uri este de obicei integrat bluetooth-ul, dacă există.

| ItzRivenGod a răspuns:

Cauta in c/program files si trebuie sa ai ceva acolo cu bluetoot

| IO.oanaa <3 a răspuns:

Da poti sa iti cumperi bluetooth pentru calculatorhee hee fara sa ai USB pentru telefon. Gsesti in magazinehee hee

nony
| nony a răspuns:

Da. Exista bluetooth integrat.Eu am avut un Sony Vaio (laptop) si era integrat.

| blonda_4297 a răspuns:

Nu, nu se poate.