| JusTPauL a întrebat:

Stiti de unde pot downloada jocurile madagascar 3, shrek, hercules? dar care sa si mearga ca am incercat mai multe si nu merg, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Jokermai a răspuns:

Poti sa le iei de pe FIlest, Piratebai astea le stiu eu si sunt frt bune dar Piratebai cred ca nu mai merge totusi Funda si app Filest e cel mai bun ☻happy

1 răspuns:
| UrsaRadu a răspuns:

Express files este un program pe care il instalezi si cauti pe el toate jocurile, filmele si muzica.Nu e nimic demo sau de cumparat.