| AncaSiAtat. a întrebat:

Stiti de unde se cumpara adaptoare de priza pentru anglia, adica ei au cu 3 pini noi cu 2, mie imi trebuie 3 la 2, pentru incarcatoarele din romania. in bucuresti magazine?

2 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca nu primesti alt raspuns mai valabil, cauta ce companii au zbor la Londra sau Dublin, si eventual sa cauti cumva si sa rogi o stewardesa, sa iti ia daca gaseste in vreun magazin din aeroport acolo! Sau intreaba pe TPU, daca e cineva acolo, si iti poate cumpara si trimite cu Eurolines, sau cu Atlassib, prin sofer!
Sau colinzi pietele de vechituri din Bucuresti, dis de dimineata in weekend!

Success!

| crazy_8087 a răspuns:

la aproape orice magazin mare de constructii
sau daca este vreun veritas de electrice...bafta