| stefaniaderecichei a întrebat:

Stiti google explor este acolo o harta care se vede din spatiu si poti sa vezi planetele trebuie sa o descarci.descarcarea costa? va rog dati-mi raspunsul dau funda laughing)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Programul se numeste Google Earth si il poti descarca se de pe opera dar si de pe google chrome P.s descarcarea este gratuita, poti vedea planeta Terra, Luna si Marte, putin din sistemul nostru solar, dar merita pentru ca poti vedea orice colt al lumii :d

| tudor3435 a răspuns:

Poti sa vezi numai pamuntul iar descarcarea e gratis sau imagini cu cosmosul