| soph999 a întrebat:

Stiti noul proiect de pe sigur.info...acela cu siguranta pe internet...trebuie sa fac o prezentare in power point cu poze, sfaturi si chestii din astea.

n-am nicio idee cu ce sa scriu sau ce poze sa pun, poate ma ajutati voibig grin

mersikiss

2 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Despre siguranta pe net, ce crezi ca putem face sa fim protejati, cum ne putem da seama ca unele site`uri sunt sigure si altele nu, etc. poze sunt pe google cu gramada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am facut unul cu colegii mei de clasa. au fts incantati toti happy