| PaulW a întrebat:

Stiti un site cu baterii de HTC? Am Desire S si nu gasesc un site sa cumpar baterie pentru el.

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dacă esti din Bucuresti, mergi jos in pasajul bucur obor, au cei de acolo service reparatii telefoane si magazin de accesorii, eu de acolo am luat handsfree si incărcător pentru HTC, acum 2 ani, si preturile sint bune, am dat 20 lei pe incărcător si 15 pe cască hands free, noi noute, aveau si baterii pentru el.