| ralucamaria2004 a întrebat:

Stiti vreo aplicatie care iti poti subtia burta in poze?
Daca da cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| Cσcσ a răspuns:

Se poate face cu un program de editat poze. Cel mai simplu, poti face asta in Pixlr.
Intri pe Pixlr Express, Browse ca sa incarci poza, Adjustment, Liquifi, Shrink pentru a micsora, Push pentru a impinge/muta/modela partea corpului pe care o vrei. Apoi dai Apply si salvezi poza inapoi in calculator.

| ralucamaria2004 explică (pentru Cσcσ):

Nu e pentru mine, mai

16 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Dietă, exerciții și un stil de viață sănătos.

| aXy99 a răspuns:

Nu stiu de ce toata lumea iti recomanda abdomenele...nu slabesti facand abdomene, doar iti definestii muschii abdominali, iar daca ei sunt inconjurati de un strat de grasime e degeaba. Fa cardio, tine o dieta, se va duce si grasimea, trebuie sa ai rabdare si vointa.

| MariaMary122333 a răspuns (pentru aXy99):

Pai cred ca ea judeca faptul ca intai de toate se scapa de burta in exces, abdomenele se fac ca sa-ti modelezi conturul. Nu slabesti facand abdomene, adevarat. Prima data slabesti si ce ti-a ramas pe tine dai jos facand abdomene, sau altceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dieta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

se numește " slăbire ", de ce vrei să modifici o poză, când poți să slăbești și să te bucuri cu adevărat de rezultat? dacă te deranjează burta, fă poze doar feței.

| MariaMary122333 a răspuns:

Nu te complica cu de-astea. Sincera sa fiu cred ca vrei sa ai un abdomen plat si in realitate, nu doar in poze modificate.
Fa in felul urmator, seara inainte sa te culci fa cateva abdomene, cate poti tu. Dupa ce nu mai obosesti te vei obisnui si vei face mult mai mult, si nu manca seara.
Eu am ramas socata cand am vazut cum mi-am facut abdomenul, e super eficient.

| KoJoXMgoD a răspuns:

Sti eu una! Se numeste :''Mars drecu si fa abdomene pana pica slanina de pe tine!''

| Erika346 a răspuns:

"Staidepartedefrigiderin". O gasesti pe Magazin Play, App Store. Si mai e si gratis.Incearca

| ralucamaria2004 explică:

Nu epentru mine.EU sunt slaba.E pentru cineva apropiat si are cam 38 de ani.Si nu mai are cum slabi.

| aXy99 a răspuns (pentru ralucamaria2004):

Am vazut cazuri in care s-au dat jos si 200kg, cum nu mai poate slabi?

| MariaMary122333 a răspuns (pentru ralucamaria2004):

Vai de ce ti-e frica sa spui ca e pentru tine? Doamne, ce sa spun?
Tu nu poti slabi si nu stii ce sa mai faci, logic

| ralucamaria2004 explică (pentru MariaMary122333):

Proasta te-o mai facut mama ta.
Nu e pentru mine.
E pentru matusa-mea.

| ralucamaria2004 explică (pentru MariaMary122333):

Proasta te-o mai facut mama ta.E pentru matusa-mea fa sloboza proasta.

| MariaMary122333 a răspuns (pentru ralucamaria2004):

Indultandu-ma ma faci sa rad si imi provoci o stare de bine ca am obtinut ceea ce voiam. Te lasi repede, esti destul de usuratica. Fiind un copil civilizat puteai sa-mi raspunzi frumos, daca parintii te-au ajutat sa inveti sa injuri, ce pot sa spun? Bravo tie ca ai fost desteapta ca ai retinut insultele, dar sa le fie rusine parintilor ca te-au crescut asa!

| ralucamaria2004 explică (pentru MariaMary122333):

Jet.