| Angel977 a întrebat:

Stiti vreo cale prin care sa pot sa "sparg" Kaspersky PURE.Adica sa scap de parental control tind cont de faptul ca nu stiu parola.

2 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Angeloo, de ce sa scapi de parental control? parintii tai ti-au pus parola sa nu te mai uiti la filme pentru adulti? atata timp cat nu stii parola nu ai ce face. Poti sa dezinstalezi kaspersky pure (asta daca nu cumva a fost parolat in sensul ca, pentru a inchide aplicatia iti cere o parola). Si reinstalezi, dar vei instala cu "custom install" si selectezi toate partile din kaspersky care vrei sa se instaleze mai putin parental control.

| atoatestiitoarea a răspuns:

Mai este o metoda care consista in a face reaurare de system la o data anterioara instalarii programului