| BigLike a întrebat:

As dori sa instalez control parental pe toate dispozitivele din case laptop, telefoane, etc. Nu am reusit sa fac asta cu router-ul. Stie cineva daca exista alta cale prin care pot bloca accesul la anumite tipuri de website-uri gen filme pentru adulti, pariuri etc? Ceva unde imi fac cont pun o parola pe care doar eu o stiu, setez ca niciun dispozitiv care foloseste wireless-ul din casa sa nu aiba acces la astfel de site-uri insa ca acel cont sa nu poate fi spart sau sters asa usor si sa functioneze si atunci cand se navigeaza pe incognito.
Ceva sugestii? Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

1. A cauta sa feresti un adolescent de pornache este cel mai inutil sport.

2. Vezi http://cleanbrowsing.org/getting-started