| AiciTrebuiaSaFieUnNume a întrebat:

Stiti vreun aparat de facut poze foarte bun? si : Cea Canon e buna?

9 răspunsuri:
| Seby80 a răspuns:

Depinde ce poze vrei sa faci si in ce bani te incadrezi. Eu sunt fan Nikon, iti recomand foarte mult aceasta marca. Daca vrei sa faci poze artistice, presupun ca esti incepatoare si vrei sa o iei pe calea pozelor, cauta un Nikon D3100 + 18-55mm. Iar daca vrei pentru familie, prieteni, snapshoturi, o calitate acceptabila si setari total Auto: http://www.f64.ro/nikon-coolpix-aw100-negru.html
Sper ca te-am putut ajuta, daca ai nevoie de detalii, nu ezita sa-mi trimiti mesaj (in legatura cu pozele). Iar daca vrei sa cauti aparate uite cel mai de incredere site din Romania: www.f64.ro

| valentingb a răspuns:

Printesa, sunt sute de modele Canon, cum de altfel sunt mii de alte modele ale diferitor companii. Canon in sine este o companie de incredere, cu produse de calitate, la un pret accesibil. Tu ai nevoie de o camera usor de folosit, pentru ca esti, probabil, la inceput.Si probabil nu vrei un DSLR. Personal as cumpasa un Canon PowerShot A810 sau un Canon SX150 IS. Uite aici un link, site-ul este foarte de incredere. http://www.f64.ro/......earch.html

| whatcanido a răspuns:

Pai depinde de buget, aparate bune fac Nikon, cannon, Kodak, Samsung etc.

| InTheAir a răspuns:

Mai da-ne informatii: ce buget ai, si ce producator preferi.

| adriang95 a răspuns:

Nikon D5100. Nikon D90. Canon EOS 600

| Seby80 a răspuns (pentru adriang95):

D5100 cred ca e prea mult pentru bugetul eiwinking

| AiciTrebuiaSaFieUnNume explică (pentru Seby80):

De unde sti tu ce buget am eu? straight face Pentru instiintarea ta am un buget ridicat, si pot sa imi iau orice aparat imi doresc happy asa ca nu iti fa tu griji cu bugetul laughing

| Seby80 a răspuns (pentru AiciTrebuiaSaFieUnNume):

Bravo ca ai un buget asa de ridicat, iar noi suntem saraci. Dupa intrebarea ta mi-am dat seama, lipsa de exprimare, nici nu ai specificat de vrei, normal. Sa stii de la mine, creier vizual sa ai, aparatul nu conteaza.

| emanuelclipa a răspuns:

Nikon