| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreun joc RAW vs smackdown cu cariera? pentru pc?

Răspuns Câştigător
| Sill a răspuns:

Pai pentru PC nu exista.Doar pentru psp, ps2, ps3, WII, XBOX360 etc.
Cei din WWE vor lansa vara asta un joc WWE online dar nu se stie decat ca e pentru PC.
Exista doar 2 jocuri pe pc si nu's facut de WWE:wwe total edition v. 1(2008) si wwe total edition v. 2(2009)...ambele sunt facute de fani si in carwe te poti bate fara vreo poveste(si nu exista meciuri speciale nici PPV-uri si nu poti schimba arena)

Sill

Viva la Revolution

2 răspunsuri:
| flavius2010 a răspuns:

NU
Pai pentru PC nu exista.Doar pentru psp, ps2, ps3, WII,XBOX360 etc.
Cei din WWE vor lansa vara asta un joc WWE online dar nu se stie decat ca e pentru PC.
Exista doar 2 jocuri pe pc si nu's facut de WWE:wwe total edition v.1(2008) si wwe total edition v.2(2009)...ambele sunt facute de fani si in carwe te poti bate fara vreo poveste(si nu exista meciuri speciale nici PPV-uri si nu poti schimba arena)

Din pacate tu nu stii dar exista mod

| sterling89 a răspuns:

Smackdown VS RAW 2008 are caariera da e complicat sa stii engleza