| mateivali98 a întrebat:

Stiti vreun prograam pentru PC, in special laptop-uri, care dupa incarcarea 100% a bateriei sa o opreasca?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Prietene, când ajunge 100% oricum bateria se decuplează automat, ea îți îndică charged 100%, în rest încarcă când e nevoie, ca să întrețină.
Cine ți-a zis ție treaba asta nu avut ce face sau e unul din aceea de cred că dacă e laptop trebuie încarcat folosit pe baterie și iar încărcat sau altă tâmpenie și mai mare scoate bateria când mergi pe alimentare. Este cea mai mare tâmpenie!

1 răspuns:
| Rakanishuu a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva big grin